Compot de cireșe a la Panacris
Postat de panacris in Sirop / Compot 30 Mai 2013 | 5455 vizualizari
Un preparat simplu, dar totuși cere răbdare. Mulțumesc Dia, pentru inspirație;)
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 30.05.2013, 19:31
Frumos...sa fie sanatoasa!...pai n-ai piata aproape>
la 30.05.2013, 20:00
Ruxy, am piața, aproape, dar nu am timp!
la 30.05.2013, 20:09
Trmite zmeii
la 30.05.2013, 20:17
Interesanta reteta cu asa arome.Bravo fata harnica
la 30.05.2013, 20:19
Ruxy, îi trmit eu, dar încă nu știu să cumpere ce-mi place. Iar după aceea trebuie să și le prepar, după cum spuneam nu am timpul și dispoziția necesară!
la 30.05.2013, 20:30
Felicitari harnicuto
noua ne place tare mult,mama mai mult bea siropul iar eu mananc fructele
la 30.05.2013, 21:21
ce harnicuta! Bravo, numai bun pe vreme rece.
la 30.05.2013, 21:30
bun bun
la 30.05.2013, 22:19
la 30.05.2013, 23:22
Cris, imi plac prospaturile
astept sa faci si anul acesta
la 31.05.2013, 08:21
Laura
COMENTEAZA