Compot de gutuiPostat de Ina in Conserve Este reteta la care am muncit cel mai mult :D Adica soacra-mea a facut compotul si eu pozele :)))) Ba mint!!! Am mai si mancat din gutui :"> In mod normal n-as fi pus reteta, dar cum e ceva de sezon, sper sa va ajute. Eu ador compotul de gutui : simplu sau in tortul cu frisca si nuca :D Inapoi la reteta |





Trebuie sa-mi caut reteta


ca bun si parfumat este!

o feliutza de gutuie k n-am mankt de ani de zile







atunci 5 furcu pt soacra
bine hai si tie 5 sa nu zici ca sant fata rea



Ce soacra de treaba

Gata, am pus poza cu bucatareasa 





Urati-mi concediu placut !




|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|