Compot de gutuiPostat de Ina in Conserve Este reteta la care am muncit cel mai mult :D Adica soacra-mea a facut compotul si eu pozele :)))) Ba mint!!! Am mai si mancat din gutui :"> In mod normal n-as fi pus reteta, dar cum e ceva de sezon, sper sa va ajute. Eu ador compotul de gutui : simplu sau in tortul cu frisca si nuca :D Inapoi la reteta |
De-acu iti urez..."sa-ti fie de bine"
Cre ca e gata concediul.
. stai cam mult,
.


Am sosiiiiit!!!!!!!!!!! 

Bai, am zis 3 saptamani
Acum s-au implinit 
iti admir esarfa galbena ( iti sta super bine ti-a prisn bine vacanta ) si plec

Multumesc de compliment
Esti o dragutza!


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|