Conopida gratinata
Postat de Ela68 in Mancaruri de legume 12 Ian 2013 | 15953 vizualizari
Intotdeauna mi se pare ca atunci cand prepar conopida gratinata, sau alte sufleuri , niciodata portiile nu sunt indeajuns. Asa ca de fiecare data trebuie s-o repet....on and on..........
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 12.01.2013, 15:14
Super Duper Delicious ! Asa a exclamat fiica mea cand a gustat-o !
la 12.01.2013, 15:15
Să ştii că chiar bună. Noi mâncăm conopidă, şi zic asta că ştiu că-s oameni care nu o suportă. Super
la 12.01.2013, 15:19
ce buna tre' sa fie!
la 12.01.2013, 16:18
ce-mi place!
la 12.01.2013, 16:25
Arată de milioane!
la 12.01.2013, 17:18
fain arata
la 12.01.2013, 17:19
Super!
la 12.01.2013, 20:15
Oooooo ce bine arata!
la 12.01.2013, 20:51
Bine arata!
la 12.01.2013, 23:49
imi place
la 13.01.2013, 00:36
Super bine arata
COMENTEAZA