Conopidă pané ….altfel
Postat de diaconta in Mancaruri de legume 12 Iun 2012 | 5414 vizualizari
Nu foarte multă lume îndrăgeşte conopida ori broccoli.De aceea m-am gândit să modific puţin clasica reţetă.Ia să vedem….vă tentează?
Inapoi la reteta
|
Comentarii (46)
la 13.06.2012, 10:31
buna conopida imi place mult pane
la 13.06.2012, 10:34
delicioasa! Saptamana trecuta am facut si eu o mancare de conopida, la cuptor. Cred ca e f gustoasa si varianta ta!
la 13.06.2012, 10:51
ce bine arata
la 13.06.2012, 11:01
si mie mi place tare mult conopida pane
la 13.06.2012, 11:06
pana acum scorul pare a fi favorabil conopidei
la 13.06.2012, 14:01
mie-mi place conopida oricum
la 13.06.2012, 14:02
Grozava Diuta mancarica ta!
la 13.06.2012, 17:16
Ce buna trebuie sa fie
la 13.06.2012, 18:07
numai bunaciuni "confectionezi".
la 13.06.2012, 18:27
Medi,numa' la astea am dezlegare
la 13.06.2012, 18:28
Ruxy
Laura
la 13.06.2012, 20:45
Imi place tare mult!
la 13.06.2012, 21:47
Un deliciu; mie imi place si conopida si broccoli
la 14.06.2012, 18:10
COMENTEAZA