Copac aperitive - din primul salariuPostat de pusikmea in Aperitive / Garnituri Din primul salariu luat de aici, mi-am achizitionat acest copac si am promis ca fac poze si vi-l arat si voua, nu mi-au iesit pozele bine, dar va dati voi seama ce vr sa spuna copacul asta :P Inapoi la reteta |


din primul salar
poate iau si eu primul salar maine
sau macar o prima,sa imi iau si eu pomisorul asta





daca ai muncit ai sau cum e proverbul?


si citeste si aici http://www.bucataras.ro/content/169/regulament-camara-bucatarasilor.html
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|