Copac aperitive - din primul salariu

Postat de pusikmea in Aperitive / Garnituri
16 Mai 2010 | 8707 vizualizari

Din primul salariu luat de aici, mi-am achizitionat acest copac si am promis ca fac poze si vi-l arat si voua, nu mi-au iesit pozele bine, dar va dati voi seama ce vr sa spuna copacul asta :P

Inapoi la reteta

Comentarii (23)

la 17.05.2010, 17:53
Felicitari,Pusik...................
la 17.05.2010, 18:32
multumesc medi
la 17.05.2010, 19:23
Aaaaaa! Frumos! Felicitari!
Abia astept si eu sa strang ceva galbeni...
la 17.05.2010, 21:13
ms julie
la 18.05.2010, 10:36
danuta urmeaza 200 ce ne pragatesti?
la 18.05.2010, 10:43
da nadina, tocmai de aia nu am mai postat pt ca mai am cateva retete, dar as vr si eu sa fie ceva frumos, nu stiu deocamdata mai mai gandesc
la 29.06.2010, 13:46
cat ti-a trebuit sa iti aduni salariul???
bine mai arata!!!!
la 29.06.2010, 13:54
vanilla in fiecare saptamana acumulezi galbeni cu care poti cumpara ustensile din camara bucatarasului de aici" target="_blank">http://www.bucataras.ro/camara/ si citeste si aici http://www.bucataras.ro/content/169/regulament-camara-bucatarasilor.html
nu mai stiu exact in cat timp am facut galbenii pentru copac, insa depinde si de cat de activa esti pe site, asta insemnand, atat prin postare de retete, cat si prin activitatea pe forum, comentarii, dar citeste ce ti-am dat si o sa intelegi mai bine

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or