la 24.03.2011, 10:32 imi place cum curge cascavalul!
la 24.03.2011, 10:38 unul din mancarurile nostre preferate,dar nu am facut niciodata de vitel
la 24.03.2011, 10:41 tare bine arata
la 24.03.2011, 10:42 Este prima data cand am incercat din vitel..si a fost delicios...foarte moale si foarte pufos...nici nu se compara cu cel din pui...
la 24.03.2011, 10:59 bun
la 24.03.2011, 11:07 am sa incerc si eu
niciodata nu am facut din vitel
la 24.03.2011, 11:23 din vitel e mult mai bun petru k e carnea mai frageda,aia de pui e cam atoasa,bun,foarte bun
la 24.03.2011, 11:51 bun bun
la 24.03.2011, 12:18 tare bun
la 24.03.2011, 13:22
la 24.03.2011, 22:35 sarim si peste introducere,poate ne dai si noua