Cornulete
Postat de ana in Dulciuri 28 Feb 2011 | 14115 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 28.02.2011, 12:56
bune bune
la 28.02.2011, 13:08
Multumesc fetelor!
la 28.02.2011, 13:08
frumose si bune
la 28.02.2011, 13:09
vreau si eu unul la cafeluta,hai 2,ba 3 ca sunt buniii
la 28.02.2011, 13:18
vreau si eu
la 28.02.2011, 13:35
cu ce pot inlocuii untura
la 28.02.2011, 13:37
Adasev12 multumesc
@Ligia cu mare drag!
@Sufletista chiar te rog!
@Onesta
@Elena la aceste cornulete este de neanlocuit !Dar de ce ai vrea s-o inlocuiesti?
la 28.02.2011, 13:38
mmmm....foarete bune..
la 28.02.2011, 13:41
Alinutzika
multumesc!
la 28.02.2011, 13:56
ce pofta imi este
la 28.02.2011, 14:07
Postavaru as fi devorat si eu cateva ....dar m-am abtinut!
la 28.02.2011, 16:01
eu..devorez toata farfuria aia; zau nu ma abtin
)
COMENTEAZA