Cornulete
Postat de ana in Dulciuri 28 Feb 2011 | 14115 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (27)
la 28.02.2011, 16:56
pfii ce bune sunt.. si atat de fragede
la 28.02.2011, 17:53
nu am papat de mult dar imi plac mult
la 28.02.2011, 19:19
super....ce mult imi plac!
la 28.02.2011, 21:15
,,,fragede...
la 01.03.2011, 11:38
super dar fara untura nu merg?
la 01.03.2011, 18:55
Au iesit excelenti
la 03.03.2011, 10:57
pai nu stiu unde sa gasesc untura
ca nu ma deranjeaza, am zis asa ca nu am idee unde pot gasi untura, daca stii spune-mi te rog
vreau sa le fac
la 06.03.2011, 10:36
la 12.04.2012, 00:03
foarte bune
COMENTEAZA