Cornulete cu fructe uscate(Dattel-Mandelmacronen)
Postat de marieta in Prajituri 18 Dec 2011 | 7650 vizualizari
bune si astea zic eu!!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (17)
la 19.12.2011, 00:36
Imi plac grozav reetele tale sunt deosebit de tentante .Eu nu prea pregatesc dulciuri pentru ca toti din familie suntem bine crescuti si la propriu si la figurat
Dar musai sa fac si eu ceva pentru ca m-am saturat de sarbatori sa comand din comert . Sunt mai sanatoase si mai savuroase cele de casa .!!!
la 19.12.2011, 00:41
da mihaela sunt mai bune cele facute in casa!!in plus eu vreau sa fac aceste retete cu fructoza in loc de zahar sa pot manca si eu!!
la 19.12.2011, 07:46
ce aromate trebuie sa fie.
Faine
la 19.12.2011, 09:50
ce bune tre sa fie
la 19.12.2011, 11:05
te-ai pus pe treaba nu gluma si numai bunatati prepari!!!
la 19.12.2011, 11:07
si eu zic ca's bune
la 19.12.2011, 11:29
bune rau vreau si eu
la 19.12.2011, 12:02
sunt bune intradevar!!!multultumesc de aprecieri!!!
la 19.12.2011, 22:31
sigur sunt bune
la 21.12.2011, 21:20
multumesc!!
la 28.06.2012, 20:25
super cornuletele,imi plac
la 17.08.2012, 08:49
La multi ani!
la 17.08.2012, 10:38
La multi ani!
COMENTEAZA