Cornulete cu fructe uscate(Dattel-Mandelmacronen)

Postat de marieta in Prajituri
18 Dec 2011 | 7650 vizualizari

bune si astea zic eu!!

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 19.12.2011, 00:36
Imi plac grozav reetele tale sunt deosebit de tentante .Eu nu prea pregatesc dulciuri pentru ca toti din familie suntem bine crescuti si la propriu si la figurat
Dar musai sa fac si eu ceva pentru ca m-am saturat de sarbatori sa comand din comert . Sunt mai sanatoase si mai savuroase cele de casa .!!!
la 19.12.2011, 00:41
da mihaela sunt mai bune cele facute in casa!!in plus eu vreau sa fac aceste retete cu fructoza in loc de zahar sa pot manca si eu!!
la 19.12.2011, 07:46
ce aromate trebuie sa fie.
Faine
la 19.12.2011, 09:41
la 19.12.2011, 09:50
ce bune tre sa fie
la 19.12.2011, 11:05
te-ai pus pe treaba nu gluma si numai bunatati prepari!!!
la 19.12.2011, 11:07
si eu zic ca's bune
la 19.12.2011, 11:29
bune rau vreau si eu
la 19.12.2011, 12:02
sunt bune intradevar!!!multultumesc de aprecieri!!!
la 19.12.2011, 13:17
la 19.12.2011, 22:31
sigur sunt bune
la 21.12.2011, 21:20
multumesc!!
la 28.06.2012, 20:25
super cornuletele,imi plac
la 17.08.2012, 08:49
La multi ani!
la 17.08.2012, 10:38
La multi ani!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or