Cornulete fragede cu osanza
Postat de postavaru in Dulciuri 5 Sep 2013 | 24785 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (43)
la 05.09.2013, 11:48
Vaiiii,imi plac,vreau si eu....
la 05.09.2013, 11:52
sa-mi dai si mie ca eu nu mai am osanza,numa' la purtator
)))))))))
la 05.09.2013, 11:53
si's cu rahat
la 05.09.2013, 11:56
yummyyy
la 05.09.2013, 11:57
vai ce foame-mi este
pe toate le-as devora
la 05.09.2013, 11:59
Cleme, lasa munca si hai sa-ti dau
la 05.09.2013, 12:00
Dia, iti dau osanza, ca mai am doua pungute la congelator
. Cea la purtator, nu-mi lipseste nici mie
)
la 05.09.2013, 12:01
... cu rahat colorat
)
la 05.09.2013, 12:01
Multumesc Nilgun
la 05.09.2013, 12:02
Ela, de asta nu fac prea des, ca mananc prea multe
la 05.09.2013, 12:02
Ce bune sunt! Nu am mai mancat cornulete de ani de zile!
la 05.09.2013, 12:05
minunate
la 05.09.2013, 12:06
Foarte bune!
la 05.09.2013, 12:07
Stiu sigur ca astea sunt foarte bune!
la 05.09.2013, 12:11
cornulete cu osanza+nuca=copilarie=fericire
COMENTEAZA