Cotlet de porc marinat cu mustar si ciuperci
Postat de MotanLaOale in Porc 29 Ian 2013 | 9343 vizualizari
Pentru acest preparat Gaby este de vina! Am vazut la ea si musai a trebuit sa fac si eu! A iesit ceva nemaipomenit de bun!
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 29.01.2013, 16:31
ce bun,o bunatate de bunatate..
la 29.01.2013, 16:32
Am zis eu săptămâna trecută că atunci când te vei desfărura nu te mai opreşti
Şi nu m-am înşelat. Ai tăcut, dar ai făcut
Felicitări şi ţie şi şi lui Gaby 
la 29.01.2013, 16:33
si ce bucata de carne mare mare ai luat..imi place marinada ta,cred ca am s-o eczecut si eu
la 29.01.2013, 16:38
ce bine arata!
la 29.01.2013, 16:39
Mai mult decat bun.
la 29.01.2013, 16:40
Multumesc
la 29.01.2013, 16:42
Nici la asta nu rezist.....
la 29.01.2013, 16:42
Motane,de-asta n-ai suflat o vorba.Ai tinut secret asemenea bunatate!
Si acum dai vina pe Gabi
la 29.01.2013, 16:49
Multumesc
la 29.01.2013, 16:52
Eu sunt de vina, Buni, ca mi se pune pata pe ceva si pana nu fac si eu nu ma simt bine! Si culmea ca nu sunt pofticios!
la 29.01.2013, 16:53
plaaaaaaaace

la 29.01.2013, 16:58
ce bine arata
la 29.01.2013, 17:43
ce de bunatati ai facut Vladimire!
la 29.01.2013, 17:46
arata fff bine
la 29.01.2013, 17:47
minunat!
COMENTEAZA