Covrigi

Postat de mihaelab in Dulciuri
2 Iun 2011 | 8077 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (47)

la 02.06.2011, 20:59
De ce covrigi si nu gogosi?
la 02.06.2011, 20:59
la 02.06.2011, 21:00
uite ca sa intrebi tu miha pai daca asa a vrut fata sa ii denumeasca
la 02.06.2011, 21:02
asa am considerat eu fiindca le-am dat acea forma de covrig...adevarat insa ca sunt gogosi
la 02.06.2011, 21:03
Rocsi
la 02.06.2011, 21:04
Pai da... mai Rocsi...ca p-aia cum ma mai bagam si eu in seama?
la 02.06.2011, 21:04
ai ma Miha
la 02.06.2011, 21:05
pai mi-ai aruncat minge si mie..ca altfel nici eu nu ma bagam in seama...asa daca ai zis tu ceva,am indraznit sa zic si eu..dar nu cu rautate miha sa stii
la 02.06.2011, 21:07
la 02.06.2011, 21:08
Aaaa... am uitat sa-l pun p-asta... .... Nu m-am suparat! Daca o voi face vei sti!

la 02.06.2011, 21:09
bune bune
la 02.06.2011, 21:10
sincer eu nu zic cu rautate..mai zic asa cate una dar ca sa ma bag in seama si eu,dar daca cineva crede ca zic ceva deplasat sa imi zica,ca imi pun fermoar la gura
la 02.06.2011, 21:14
vreau
la 02.06.2011, 21:17
ia zvarle si la mine
la 02.06.2011, 21:27
Anca

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or