Covrigi cu miere si susanPostat de pusikmea in Dulciuri Pentru ca ieri s-au dus prea repede cornurile cu gem, am mai facut si azi niste covrigi cu miere si susan, foarte buni. Inapoi la reteta |
zici ca sunt japoneze
sunt si eu mandra de mine ca in sfarsit imi ies aluaturile cu drojdie
ce o sa se bucure baietii ca le faci bunataturi in fiecare zi
......dar nu ma pot abtine acum ca il am...sa-l tin de bibelou???nu pot
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|