Covrigi cu miere si susan

Postat de pusikmea in Dulciuri
22 Mar 2011 | 6984 vizualizari

Pentru ca ieri s-au dus prea repede cornurile cu gem, am mai facut si azi niste covrigi cu miere si susan, foarte buni.

Inapoi la reteta

Comentarii (19)

la 22.03.2011, 13:36
frumosi zici ca sunt japoneze
la 22.03.2011, 13:40
ce frumosi si buni
la 22.03.2011, 13:41
ms elena, sincer nu stiu cum sun japonezele, i-am facut si eu cum m-a taiat capul
la 22.03.2011, 13:42
ligia ms sunt si eu mandra de mine ca in sfarsit imi ies aluaturile cu drojdie
la 22.03.2011, 13:43
frumosi si buni
la 22.03.2011, 13:47
sufletista multumesc
la 22.03.2011, 13:53
in ritmul asta o sa te ingrasi ce o sa se bucure baietii ca le faci bunataturi in fiecare zi
la 22.03.2011, 14:01
eu speram ca acum cu regimul sa mai dau ceva jos, dar cred ca o sa pun ......dar nu ma pot abtine acum ca il am...sa-l tin de bibelou???nu pot
la 22.03.2011, 14:24
bun bun
la 22.03.2011, 15:20
Ce gospodina minunata..
la 22.03.2011, 15:31
Buni covrigii
Trebuie sa hranesti copilul
la 22.03.2011, 15:49
la 22.03.2011, 16:03
tare buni si frumosi
la 22.03.2011, 16:44
la 22.03.2011, 17:53
ce frumosi sunt....si eu as papa unu

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or