Cuburi cu lapte (by Laura Sava)

Postat de Adinacarla in Prajituri
1 Mai 2011 | 16336 vizualizari

E o prajitura buna....a avut succes la familia mea....si sigur o voi mai repeta

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 01.05.2011, 16:40
Adina, de preferat ar fi sa evitam copy/paste chiar daca citam si sursa retetei.

In rest, numai de bine. Nota 10 pentru delicioasa prajitura.
la 01.05.2011, 16:48
iari am vrut sa o incerc si eu dar n-am avut foi cumparate si am avut un program prea incarcat pentru a le coace..dar cat de curand tre sa o execut..am vazut-o si la Miha si mi-a atras atentia
la 01.05.2011, 16:54
bunnn
la 01.05.2011, 17:31
la 01.05.2011, 19:34
iese delicioasa si moale
la 02.05.2011, 00:35
am mai vazuto pe undeva trebuie neaparat sa o incerc
la 02.05.2011, 01:13
delicioasa
la 02.05.2011, 09:02
la 02.05.2011, 09:05
De-ai stii de cand ma gandesc la prajitura asta...mmmmm...atat de yamyyyyyyyyyy!!!!
la 02.05.2011, 12:43
hmmmm buna
la 02.05.2011, 14:40
Preferata mea ...e dementiala
la 02.05.2011, 15:10
la 14.05.2011, 17:41
la 28.05.2011, 16:20
la 20.03.2014, 16:35

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or