Cuburi de gheata

Postat de mitinita in Prajituri
11 Noi 2013 | 10492 vizualizari

Daca am schimbat prefixul,am zis sa va aduc si eu ceva dulce. Recomand cu mare drag prajitura,e foarte usor de facut si greu de dat gres cu ea.

Inapoi la reteta

Comentarii (31)

la 11.11.2013, 17:28
ce bine arata
la 11.11.2013, 17:29
Dalai Lama face prajituri )
la 11.11.2013, 17:31
am vrut sa zic!
la 11.11.2013, 17:33
Vrei sa ne ingheti la aniversare,sa nu mai putem mesteca?
la 11.11.2013, 17:34
la multi ani!
la 11.11.2013, 17:37
la multi ani si la multi bani
la 11.11.2013, 17:46
in primul rand: misto avatarul )
la 11.11.2013, 17:46
in al doilea rand: misto prajitura
la 11.11.2013, 17:47
in al treilea rand: m-ai pacalit cu prefixul )) la cat mai multe retete si la cat mai multe prajituri
la 11.11.2013, 17:58
VAI CE BUNATATE!!
la 11.11.2013, 18:00
Bine, Sfintia Ta, m-ai speriat cu prefixul... Altfel, buna prajitura, ce sa zic...
la 11.11.2013, 18:04
ce buna eee
la 11.11.2013, 18:11
tare bun arata!
la 11.11.2013, 18:20
Irina )))
la 11.11.2013, 18:26
Tare buna!!

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or