Cuburi de gheataPostat de mitinita in Prajituri Daca am schimbat prefixul,am zis sa va aduc si eu ceva dulce. Recomand cu mare drag prajitura,e foarte usor de facut si greu de dat gres cu ea. Inapoi la reteta |
)
am vrut sa zic!

)




)) la cat mai multe retete si la cat mai multe prajituri
Altfel, buna prajitura, ce sa zic...
)))
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|