Cuburi de gheataPostat de mitinita in Prajituri Daca am schimbat prefixul,am zis sa va aduc si eu ceva dulce. Recomand cu mare drag prajitura,e foarte usor de facut si greu de dat gres cu ea. Inapoi la reteta |

si apreciez in mod deosebit ca pentru aniversare ne-ai adus un desert
si inca unul foarte bun
))
)
)
)
doar multumirea e la gramada
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|