Cuiburi pufoase cu nuca de cocos
Postat de miha in Dulciuri 10 Iun 2011 | 11562 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 10.06.2011, 12:01
si eu vreauuuu
la 10.06.2011, 12:53
bun bun
la 10.06.2011, 13:01
la 10.06.2011, 13:19
foarte mult imi plac astea.
la 10.06.2011, 13:40
ce bune
la 10.06.2011, 14:11
Cu-atatea dulciuri , cum naiba ramai tot ca un fir de bambus ?!?
la 10.06.2011, 14:45
Diana, e o intrebare ce o aud des in ultima vreme
N-am nici un secret pentru asta, nici o explicatie stiintifica...
Majoritatea celor din familie sunt slabi, mai sunt si ceva grasuti
, dar ei sunt exceptia care intaresc regula, asa ca... asta o fi motivul.
la 10.06.2011, 14:46
Alina
Lia
Rocsi
si Diana (evident! )
Multumesc!
la 10.06.2011, 14:47
io vreau si laptic
la 10.06.2011, 15:04
si eu vreau cu laptic
la 10.06.2011, 15:24
Va dau si laptic. Cald sau rece?
COMENTEAZA