Degetele de pui la cuptor
Postat de rocsi_1612 in Pui 30 Oct 2011 | 9768 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 30.10.2011, 20:09
Baietelul meu ar papa tot din farfuria ta!!
la 30.10.2011, 20:12
atunci il invit la mine la masa
la 30.10.2011, 20:24
si eu as mai cere o portie!!
la 30.10.2011, 20:27
pot sa infing si eu niste degetele in farfuria aia?
la 30.10.2011, 20:27
Da' lasati-mi si mie
la 30.10.2011, 20:27
degete mai mari, mai mici tocmai bune pentru pici....si numai
la 30.10.2011, 20:30
Ina,tu sa te duci la gutuile tale
Buni,pofteste, cedez eu portia mea
la 30.10.2011, 20:33
Rocsi, numai ce l-am culcat, dar maine dupa gradinita il trimit la tine!
la 30.10.2011, 20:33
bune,bune de tot
la 30.10.2011, 20:41
este pentru toata lumea,asa ca serviti va rog
-allda deci maine il trimiti la mine la masa
la 30.10.2011, 20:43
Dia' !!!
la 30.10.2011, 20:49
bune bune
la 30.10.2011, 20:49
Ce bine ar fi sa il pot trimite in fiecare zi!!!
la 30.10.2011, 20:53
papa buuun
la 30.10.2011, 20:54
Foarte bune
COMENTEAZA