Degetele de pui la cuptor
Postat de rocsi_1612 in Pui 30 Oct 2011 | 9768 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (31)
la 30.10.2011, 21:01
f bune
la 30.10.2011, 21:57
-e vreun mofturici cumva allda????
-vladimir,elena,miuta,lau,alina multumesc
la 30.10.2011, 22:39
Are cateva mancaruri preferate si e destul de greu sa ii oferim un meniu cat de cat variat si adecvat varstei. Noroc ca mananca supa si ciorba la gradinita!
la 30.10.2011, 22:41
Alldaycooking,sa-l dai pe mofturos lui Cristi,cica el il convinge sa manance si ce nu-i place
la 31.10.2011, 07:35
Oricine are rabdare si crede ca poate convinge sa manance un mofturici ca al meu e binevenit sa incerce! Daca ar fi doar mofturos si ar avea o greutate corespunzatoare varstei, l-as lasa in pace, dar e un slabanog si de cand merge la gradinita e mai tot timpul bolnavior.
la 31.10.2011, 09:31
excelente
la 31.10.2011, 11:02
-lasa allda ca o sa creasca si o sa-i mai treaca din mofturi,mai ales cand se va insura
-multumesc luk
la 31.10.2011, 15:29
Sper sa fie cum spui tu si sa nu ma trezesc cu 2 mofturici cand s-o insura!
la 31.10.2011, 19:04
Si mai buna idee...la cuptor...eu de regula le fac la copii dar in tigaie
la 31.10.2011, 19:23
-
cris
-allda las ca atunci e la casa lui si cum o sa gateasca sotia asa o sa manance..o sa mai vina si la mama dar nu se poate zilnic
-multumesc ruxy..da e o varianta sa nu le prajesti
la 31.10.2011, 21:49
hmmmmmm foarte bun
la 01.11.2011, 10:44
nadina
la 02.11.2011, 22:01
pui
imi place
COMENTEAZA