Dovlecei pane
Postat de Elena_Daria in Aperitive / Garnituri 4 Sep 2013 | 4858 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (46)
la 04.09.2013, 11:59
bunii..cu usturoi hmmmmm
la 04.09.2013, 12:02
vreau si eu
la 04.09.2013, 12:04
Any
la 04.09.2013, 12:04
Bya, te astept!
la 04.09.2013, 12:29
Mi-e pofta 
la 04.09.2013, 12:30
Aici m-ai pierdut! ... n-am mancat dovlecei cu placere decat ascunsi bine sa nu le simt gustul in zacusca de dovlecei. Altfel, am incercat multe variante cu sau fara smantana, cu sau fara carne, la cuptor sau pe plita, ... nu m-am dres cu nimic
la 04.09.2013, 12:37
Dia, vino la mine!
la 04.09.2013, 12:39
Lia, pana acum nici eu nu mancam decat asa...vara asta am descoperit ca imi plac si chiftelutele, pasta de dovlecei sau alaturi de alte legume ca sos pentru paste!
la 04.09.2013, 12:40
Motanel
la 04.09.2013, 12:40
Superi buni, noua ne plac oricum !!
la 04.09.2013, 12:42

la 04.09.2013, 12:42
As veni eu
la 04.09.2013, 12:43
IMI PLAC MULT
la 04.09.2013, 12:44
buni, buni..
COMENTEAZA