Dulceata de corcoduşe

Postat de botcrina in Dulceata / Gem
15 Iul 2013 | 7417 vizualizari

Am zis să încerc să fac dulceaţă de corcoduşe şi a ieşit foarte foarte bună.

Inapoi la reteta

Comentarii (21)

la 15.07.2013, 20:33
Bună, bună!
la 15.07.2013, 20:34
E şi bună, e şi sănătoasă. Bravă, Crina!
la 15.07.2013, 20:40
multumesc!
la 15.07.2013, 20:41
la 15.07.2013, 20:48
bun
la 15.07.2013, 20:58
bunaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! mmm
la 15.07.2013, 20:58
Si noi facem in fiecare an. E printre preferate
la 15.07.2013, 21:00
la 15.07.2013, 21:13
cred ca ai un aparat de scos samburi pentru ca la corcoduse se scot greu....de aceea am ales varianta jeleului care este la fel de bun..imi place
la 15.07.2013, 21:30
la 15.07.2013, 21:32
cred ca-i foarte buna
la 15.07.2013, 21:39
la 15.07.2013, 21:47
Delicioasa!
la 15.07.2013, 21:50
Un deliciu! Mai greu cu samburii
la 15.07.2013, 22:30

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or