Dulceata de corcoduşe
Postat de botcrina in Dulceata / Gem 15 Iul 2013 | 7417 vizualizari
Am zis să încerc să fac dulceaţă de corcoduşe şi a ieşit foarte foarte bună.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 15.07.2013, 20:33
Bună, bună!
la 15.07.2013, 20:34
E şi bună, e şi sănătoasă. Bravă, Crina!
la 15.07.2013, 20:40
multumesc!
la 15.07.2013, 20:48
bun
la 15.07.2013, 20:58
bunaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! mmm
la 15.07.2013, 20:58
Si noi facem in fiecare an. E printre preferate
la 15.07.2013, 21:13
cred ca ai un aparat de scos samburi pentru ca la corcoduse se scot greu....de aceea am ales varianta jeleului care este la fel de bun..imi place
la 15.07.2013, 21:32


cred ca-i foarte buna
la 15.07.2013, 21:47


Delicioasa!
la 15.07.2013, 21:50
Un deliciu! Mai greu cu samburii
la 15.07.2013, 22:30
COMENTEAZA