Dulceata de corcoduşe
Postat de botcrina in Dulceata / Gem 15 Iul 2013 | 7417 vizualizari
Am zis să încerc să fac dulceaţă de corcoduşe şi a ieşit foarte foarte bună.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (21)
la 15.07.2013, 22:34
multumesc tuturor!
la 15.07.2013, 22:35
samburii i-am scos manual
la 16.07.2013, 11:03
Stiu ca este foarte buna
la 16.07.2013, 20:27
super
la 16.07.2013, 20:59
multumesc
COMENTEAZA