Dum Aloo (Curry de cartofi)
Postat de RoXx in Mancaruri de legume 5 Noi 2012 | 7218 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 05.11.2012, 22:50
Buni..pap si eu putin...
la 05.11.2012, 22:53
Multumesc
da cu mare placere
la 05.11.2012, 23:14
imi place cum arata!
la 06.11.2012, 06:24
Buni foc, chiar la ceas de dimineaţă, când iau eu prima masă
la 06.11.2012, 09:09
multumesc motan
la 06.11.2012, 09:09
Daria,multumesc
la 06.11.2012, 09:10
Parinte cu mare drag o portie iti dau in dar
la 06.11.2012, 10:24
tare bun
la 06.11.2012, 10:49
multumesc eduard
la 06.11.2012, 10:55
imi place, gust si eu un cartofior?
la 06.11.2012, 11:09
da zaira cu mare drag
la 06.11.2012, 12:32
buna imi place
la 06.11.2012, 12:46
sarumana elena
la 06.11.2012, 13:25
cred ca sunt deliciosi
COMENTEAZA