EclerePostat de deyutzky in Prajituri M-am inspirat din retetele voastre de pe aici :D...e prima data cand fac eclere...au iesit tare buune....va invit sa gustati! Inapoi la reteta |
delicioase
...ce rapida esti..primesti bonus inca 1 ecler pt asta
)
ela multumesc
ca mai am
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|