Eclere cu crema de ciocolata alba si nuca de cocosPostat de Elena_Daria in Prajituri
Inapoi la reteta
|
...cred ca sunt putine persoane carora sa nu le placa!
..Trebuie sa mai fac si eu ca imi plac la nebunie


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|