Eclere cu crema de vanilie
Postat de bitza in Prajituri 21 Feb 2011 | 16170 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (24)
la 21.02.2011, 14:56
f bune
imi plac
la 21.02.2011, 15:12
foarte bune
la 21.02.2011, 15:19
Din astea as manca mereu
Nemaipomenit de bune...
la 21.02.2011, 15:32
Chiar parca le-ai desenat!
la 21.02.2011, 15:56
e desertul meu favorit, arata minunat
la 21.02.2011, 16:10
vreau si eu
la 21.02.2011, 16:12
cat de bine arata!!!!! o portie vreau si eu! neaparat! (chiar astazi am vrut sa fac eclere,,, mi s-a pus pata pe ele de vreo doua zile,,,, dar nu mai reusesc
am trecut reteta la favorite, sper sa nu fie cu suparare daca ma inspir din ea)
la 21.02.2011, 16:18
vreau şi eu,te rogggggg;e prajitura mea preferata
la 21.02.2011, 19:43
Oooofff Andreea ce pofta mi-ai facut
COMENTEAZA