Fasole batuta de postPostat de diaconta in Mancaruri de post Fiind zi de post am facut fasolica asta,la noi i se mai spune si fasole frecata.Cred ca e pacat sa mananci de post cu atata pofta,dar a fost atat de buuuuuuuuna incat rivaliza cu orice fripturica. Inapoi la reteta |



inca mai salivez cu gandul la ea





Cu sau fara muraturi este foarte buna ! 

Trebuia sa faci mai multa , sunt multi amatori
5 furculite din tot sufletul





























acum facem o ieseala cu prietenii, fasole batuta maninc 


|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|