Fasole giganticaPostat de doralinda72 in Mancaruri de post Aceasta fasole nu am vazut nicaieri in afara de grecia, e atat de gustoasa!!! Aceasta mancarica e in genul la fasolea noastra dar se pune mult ulei si e scazuta, nu are mult sos! La mine a avut sos ptr ca sotului ii place sa intinga paine!;;) Inapoi la reteta |
Da' mi-e lene
)
sarumana pentru masa! (imbratisarea e in ton cu boabele tale.... gigantica,adica!)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|