File de cod cu cartofi si rosii la cuptorPostat de rocsi_1612 in Peste Daca tot a fost dezlegare la peste,vreau sa va aduc un preparat cu peste!!! Inapoi la reteta |
lau
am veeeeeniiiiit
stai sa salivez si pentru Adinuta
boon
ce bine arata
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|