Flori de ciocolata
Postat de angyb in Dulciuri 19 Ian 2012 | 14613 vizualizari
Trebuie sa pregatesc un tort pentru o petrecere surpriza asa ca azi am pregatit florile de ciocolata .O sa soseasca si tortul.
Inapoi la reteta
|
Comentarii (35)
la 19.01.2012, 12:53
ce frumos
la 19.01.2012, 13:18
multumesc Ela
la 19.01.2012, 13:26
faine
la 19.01.2012, 13:34
sufletista
la 19.01.2012, 13:51
superbi
la 19.01.2012, 14:21
ce frumosi!
si f simplu de facut
tre sa incerc si eu
la 19.01.2012, 14:46
Frumosi!
la 19.01.2012, 15:09
sunt tare frumosi trandafirii si cred ca sunt mai buni ca cei cu lapte praf
la 19.01.2012, 15:13
super!!! trebuie sa incerc si eu cu prima ocazie
la 19.01.2012, 15:23
super arata
la 19.01.2012, 15:32
cat de frumosi ti-au iesit 

la 19.01.2012, 15:36
ce frumusete!
la 19.01.2012, 15:46
bravoooo!
la 19.01.2012, 16:03
sunt superbe
la 19.01.2012, 16:05
super!!! o aderata minunatie.
COMENTEAZA