Flori de ciocolata

Postat de angyb in Dulciuri
19 Ian 2012 | 14613 vizualizari

Trebuie sa pregatesc un tort pentru o petrecere surpriza asa ca azi am pregatit florile de ciocolata .O sa soseasca si tortul.

Inapoi la reteta

Comentarii (35)

la 19.01.2012, 16:09
Ce flori frumoase ti-au iesit! E prima data cand aud ca se pot modela si din ciocolata+miere. Arata super!!!
la 19.01.2012, 16:12
minunate floricele
la 19.01.2012, 16:16
adasev multumesc
miha mersi
elena cu lapte praf nu am incercat niciodata dar astia sunt f buni
la 19.01.2012, 16:18
multumesc la toate diaconita ,pusikemea, anamaria lia cami,anais
la 19.01.2012, 16:24
Ce trandafiri frumosi!
la 19.01.2012, 16:50
de unde le stii pe toate?????
la 19.01.2012, 18:25
superb
la 19.01.2012, 18:37
la 19.01.2012, 19:26
iri imi place sa ma uit la emisiunea lui Buddy Valastro si el foloseste foarte des ciocolata plastica asa ca am cautat pana am gasit reteta sa pot sa modelez si eu cicolata
la 19.01.2012, 20:09
felicitari.si eu sunt tot timpul in cautare de noi modele de decorat torturi.
la 19.01.2012, 20:11
sunt superbe si chear usor.minunat
la 19.01.2012, 21:03
la 19.01.2012, 21:31
chiar e super ideea..bravo!!!
la 19.01.2012, 21:41
foarte frumoase !!!!!!
la 20.01.2012, 09:13

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or