Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |



nu le spune de mine, că nu-i de bine...




..de ce nu intelegi ca vreau sa iti fac o surpirza sa vin sa stau cu tine????crede-ma...
Eu aveam vo doujde ani. Si nici mie nu mi-au dat. Cred ca si-au dat seama ca voiam sa fug de-acasa.







tot de acasă fugeam şi yo
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|