Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |






totul este expirat 

petrecere in pijamale
cu toata gasca


daaaaaaaaaaaaa, tu pe unde umbli măi mândro??
sincer
?dupa viza .....plec departeeee

unde?? asta dacă poţi spune 





eh, lasă că-ţi faci tu şi-o să-ţi placă 

aveam o superstitie inainte si nu discutam pana nu am vazut abtibildul
acela pe pasaport
...in SUA,Orlando
hehe... şi le iei şi pe prinţese?
uite, la tine o să stau câteva luni când vin în Iaşi 
ioi ce se discuta aici.
vezi,ionix ce-ai creat aici
curioaso
cert este ca mai am un hop de trecut cand ajung la ei si se face vama in aeroport sa nu am vreo surpriza de a face cale-ntoarsa
dar le spun de voi
si poate am noroc pan' la capat
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|