Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |
noroc ca nu citesc baietii pe aici ca nu ma mai cere nimeni
aşa o să vadă ce nebunică zace-n tine 

moare dracului de emotie din prima
si asa am eu darul de a intimida oamenii
adică să testăm ce face-n bucătărie 

sunt sigură că Dia mă va primi 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|