Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |









acum e iarnă aşa că sunt ciocolatie şi roşcăţică, naturală... vara sunt superblondă
am un păr ciudat





normal ca-l bag la terapie intensiva
promit sa-l tratez corespunzator







|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|