Floricele de porumb cu caramel- PopcornPostat de ionix in Dulciuri ştiu că e mai simplu să faci la cuptorul cu microunde... dar aveam astea prin casă şi le-am făcut.... Inapoi la reteta |


Criss ai tu in vedere vreun doctor?
ce bune
..............
iar am ajuns la maritisul meu cu discutia
tsk tsk tsk... Miha, ai revenit?




clar că puţin zahăr vanilat le-ar da o aromă mai bună
mă bucur că le-a plăcut
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|