Friptura de mistret -la tava
Postat de mihaelar63 in Mancaruri cu carne 13 Feb 2014 | 18823 vizualizari
Dedic aceasta friptura domnilor Bucatarasi . Dupa cum se stie barbatii se dau in vant dupa vanat si vanatoare sau pescuit . . Caprioare . Sirene. Etc :))))
Inapoi la reteta
|
Comentarii (33)
la 13.02.2014, 23:33
Mihaela, ai fost la vanatoare??
la 13.02.2014, 23:33
Super fain, nu am mancat mistret de ani buni
la 14.02.2014, 06:10
bun
la 14.02.2014, 06:33
Mihaela ,stai noaptea langa barbatul tau in pat ,nu pe langa cuptor!
))
la 14.02.2014, 08:58
Buni '
)
la 14.02.2014, 08:59
Ce te mai rasfeti cu bunatati, Mihaeluco
la 14.02.2014, 09:16
Asa Buni,ca-si face de cap
la 14.02.2014, 09:24
Grozava!
N-am mai mancat de cativa ani...
la 14.02.2014, 09:32
Te-ai dat pe vânat!
Savuroasă fripturica!
la 14.02.2014, 09:35
Hmmm aromat si buuun!
la 14.02.2014, 15:38
Apetisanta friptura!
la 14.02.2014, 20:08
Tare bine mai arata
la 15.02.2014, 06:35
Mihaela! Eu ma mut la tine!
COMENTEAZA