Friptură de vită cu garnitură de cartofi rustici
Postat de Satisfyyourcravings in Vita 8 Mar 2013 | 12927 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (19)
la 08.03.2013, 10:11
o bunatate!!
la 08.03.2013, 10:12
excelent
la 08.03.2013, 10:15
Stiu cand ai intrat in familia bucatarasilor si ieri am vazut si cate retete ai postat . La multi ani ! Spune-i , te rog , colegului tau de apartament , sa nu mai piarda vremea . O familie are mai multe facilitati decat doi colegi de apartament .In plus , tu gatesti pentru mai multe persoane si se strica bunatatea aia de mancare .
la 08.03.2013, 10:17
Inghit in sec si parca nu se lasa sec.....
la 08.03.2013, 10:20
"Colegul meu de apartament" este partenerul meu.
la 08.03.2013, 10:24
Ce-aş putea spune la o asemnea prezentare.
Îmi închipui ce gust min unat are. Felicitări Adriana!
la 08.03.2013, 10:25
la 08.03.2013, 10:28
Mulţumesc!
la 08.03.2013, 10:28
ce minunatie si ce fel arata ! vrei sa ne termini
)
la 08.03.2013, 12:10
o bunatate
la 08.03.2013, 14:49
ce bine arata
la 08.03.2013, 21:06
Waw ce bine arata
la 10.04.2013, 08:11
Trebuie să probez și eu, deși mie frică de friptura de vită
Ori îmi iese prea tare ori nu este bine făcută!
la 12.05.2013, 12:09
cat de bine arata
COMENTEAZA