Fursecuri cu bezea si crema dulce de leche
Postat de adriana65 in Prajituri 4 Dec 2012 | 10967 vizualizari
Voi vă pregătiţi pentru vizita lui Moş Nicolae? Ce spuneţi de aceste fursecuri dulci?
Inapoi la reteta
|
Comentarii (23)
la 04.12.2012, 18:59
la 04.12.2012, 19:02
....Doamne, cat de apetisant arata!
la 04.12.2012, 19:42
minunate si deliciose!
la 04.12.2012, 20:02
Absolut delicioase
la 04.12.2012, 20:47
foarte buni
la 04.12.2012, 21:05
Buni si frumosi!
la 04.12.2012, 21:20
Ce bine arata!
la 04.12.2012, 21:29
super
la 04.12.2012, 21:46
arata nemaipomenit
la 04.12.2012, 22:12
minunate
la 04.12.2012, 22:32
cat sunt de frumoase!!
la 05.12.2012, 00:05
ooo cat de frumoase sunt!
la 05.12.2012, 00:15
COMENTEAZA