Fursecuri cu lamaie si anason glazurate

Postat de rocsi_1612 in Prajituri
5 Dec 2012 | 5048 vizualizari

Mos Nicolae se apropie cu pasi repezi.Chiar daca am fost cuminti sau nu, el ne aduce mereu ceva, fie dulciuri, haine sau chiar o varguta.Cu ce sa il intampin? Bineinteles cu fursecuri colorate, fragede si bune, dar de post am ales eu si cu o cana de ceai fierbinte...Sunt foarte potrivite sa le pregatim chiar si pentru Mos Craciun pentru ca noi stim ca si lui ii plac mult fursecurile. Sper sa treaca si pe la voi si sa va aduca tot ce va doriti.

Inapoi la reteta

Comentarii (62)

la 05.12.2012, 11:20
Rocsi am luat pauza de cafea, deci?
la 05.12.2012, 11:20
Un gust plăcut, un aspect deosebit
la 05.12.2012, 11:20
Nu le vad pe masa mea
la 05.12.2012, 11:21
si io si io...vin langa Meri
la 05.12.2012, 11:27
Ce frumos il astepti pe Mosu'
Ma alatur si eu la rontaiala
la 05.12.2012, 11:28
Meri eu ti-am trimit...Trebuie sa ajunga
la 05.12.2012, 11:29
Multumesc mult Padre
la 05.12.2012, 11:30
Te astept Timea
la 05.12.2012, 11:30
Cu drag Dana
la 05.12.2012, 11:30
ce frumoase sunt
la 05.12.2012, 11:32
Biacna multumesc
la 05.12.2012, 11:33
Pastreaza si pentru mine cateva!
la 05.12.2012, 11:43
ce dragute!
la 05.12.2012, 11:48
Frumoase
la 05.12.2012, 11:50
eu vin cu sampania .

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or