Gem de capsuniPostat de Bunica in Dulceata / Gem Dulce si parfumat tocmai bun pentru clatite. Inapoi la reteta |
Si astazi am pus capsunile cu zahar .....dar le fierb mai tarziu
Unul vrea sirop, altul gem, altul dulceata,......e totusi cineva care spune ca tot ce fac e bun ( draga mea nora). e tare greu de satisfacut toate poftele" mofturosilor" mei
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|