Gem de gutui si merePostat de RuxyRux in Dulceata / Gem O combinatie aromata si tare delicioasa...reteta personala Inapoi la reteta |
si ce-mi place culoarea
.......................
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|