Gogosele cu iaurtPostat de ionela2682 in Dulciuri Nu demult am primit o reteta de Gogosi cu iaurt...nu prea mi se parea mie ok acea reteta asa ca am mai adaugat eu de la mine...si au iesit niste gogosele tare bune ...care spre surprinderea mea nu erau imbibate cu ulei!!! Inapoi la reteta |
de cand spun ca fac niste gogosi
eram cam sceptica la inceput..ma asteptam la niste gogosele imbibate cu ulei..dar potspune ca nu au absorbit pic..erau pufoase ...
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|