Gogosele cu iaurt

Postat de ionela2682 in Dulciuri
5 Aug 2011 | 5963 vizualizari

Nu demult am primit o reteta de Gogosi cu iaurt...nu prea mi se parea mie ok acea reteta asa ca am mai adaugat eu de la mine...si au iesit niste gogosele tare bune ...care spre surprinderea mea nu erau imbibate cu ulei!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (17)

la 05.08.2011, 23:06
la 05.08.2011, 23:09
ce pofta imi faci....Maine daca nu se intampla ceva.....le fac si eu....
la 05.08.2011, 23:19
Uuuf,ce bine ca am ajuns,cu siguranta primesc si eu
la 05.08.2011, 23:21
ce pufoase
la 05.08.2011, 23:26
si eu vreau o pufosenie
la 05.08.2011, 23:31
Maxima bunatate!!!!
la 05.08.2011, 23:43
de cand spun ca fac niste gogosi
la 06.08.2011, 07:17
Foarte simpla reteta.Multumesc,am salvat-o pe maine la desert.
la 06.08.2011, 09:47
Pfffffffffffffffffffffffff , la orice dulce rezist , da' la gogosi , NU ! Cred ca-ntr-o alta viata , sigur am fost o gogoasa

Trecem la Favo , si poate-mi fac si eu curaj ptr aluaturi , da' nu promit
la 06.08.2011, 10:50
sunt atat atat de bune
la 06.08.2011, 12:23
Fetelor daca ati sti ce bune sunt...eu coceam si mancam... eram cam sceptica la inceput..ma asteptam la niste gogosele imbibate cu ulei..dar potspune ca nu au absorbit pic..erau pufoase ...
la 06.08.2011, 15:00
asta am facut si eu ieri, dar le vine randul ... peste 1 sapatamana!
la 06.08.2011, 15:09
la 07.08.2011, 14:23
Ionela da-mi
la 08.08.2011, 08:33
bune bune

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or