Gogosele cu iaurtPostat de ionela2682 in Dulciuri Nu demult am primit o reteta de Gogosi cu iaurt...nu prea mi se parea mie ok acea reteta asa ca am mai adaugat eu de la mine...si au iesit niste gogosele tare bune ...care spre surprinderea mea nu erau imbibate cu ulei!!! Inapoi la reteta |
raman pleostite , dar la gust sunt bune
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|