Gogosi cu miere si susan
Postat de miha in Dulciuri 26 Ian 2012 | 9001 vizualizari
Inapoi la reteta
|
Comentarii (30)
la 26.01.2012, 23:13
Vai Miha, cum ti-au iesit atat de perfecte?
la 26.01.2012, 23:13
una macar si mie
ca prea bn arata
la 26.01.2012, 23:15
a secat fabrica de ciocolata si a inceput sa curga izvorul de miere
la 26.01.2012, 23:46
frumoase,perfecte si delicioase!
la 27.01.2012, 00:22
si eu vreau 3
la 27.01.2012, 05:29
bune si cu miere
la 27.01.2012, 07:32
Foarte dragute si bune bune!
la 27.01.2012, 08:59
poftiti ,poftiti ,s-a deschis gogoseria
sunt de-a gratisu',ori te-ai privatizat?
la 27.01.2012, 09:03
Buna dimineata dragelor! Poftiti la gogosi!
la 27.01.2012, 09:04
Daaa...Diaaa... mi-am facut "sereleu"
la 27.01.2012, 09:06
si nu vrei sa-ti tin ...socotelile
la 27.01.2012, 09:14
Cand ai spus ca faci ...liniste in casa atunci cand faci gogosi, m-am gandit eu ca ai sa faci ceva minunat !
Excelente
la 27.01.2012, 09:15
am venit si eu la gogosi ca prea arata bine
la 27.01.2012, 09:46
Foarte faine.
la 27.01.2012, 10:02
delicioase
COMENTEAZA