Inele de somon cu garnitura de orezPostat de corina241 in Somon Se zice ca in prima zi a anului sa manacam peste si asa vom trece mai usor ...,precum pestele prin ape.Va doresc un An Nou cu multe bucurii,fericire si mult noroc!!!! Inapoi la reteta |
Super pestele, si noi tot peste am mancat
la multi ani
dar ce miros face
mi-as fi dorit aseara sa am 10 trepte la hota aragazului
10 trepte la hota aragazului sau poate gasesti Febreze(cu miros neutral in Kaufland) eu cumpar aici si e super.Folosesc si cand gatesc dar si in camera unde este calculatorul.5 furculite pentru somon
mii de multumiri daca mi-ai scos mirosul de peste din casa cu asta
sotul meu este la cura si de 3 -4 ori pe saptamana ....PESTE
CU MIROS
este cu adevarat extra bun,sper sa gasesti,felicitari si succes sotului cu cura.Respect
Mirosul pestelui nu conteaza daca cura da rezultate
sper ca nu te-am lasat mult sa astepti cu furcile salivand
esti servita!!!
mersi de furci
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|