Inele de somon cu garnitura de orez

Postat de corina241 in Somon
1 Ian 2011 | 10775 vizualizari

Se zice ca in prima zi a anului sa manacam peste si asa vom trece mai usor ...,precum pestele prin ape.Va doresc un An Nou cu multe bucurii,fericire si mult noroc!!!!

Inapoi la reteta

Comentarii (16)

la 01.01.2011, 12:43
La multi ani Corina! Super pestele, si noi tot peste am mancat
la 01.01.2011, 12:44
gustos si sanatos, La Multi Ani!
la 01.01.2011, 14:50
si noi tot somon la multi ani
la 01.01.2011, 15:37
bun pestele,bun... dar ce miros face mi-as fi dorit aseara sa am 10 trepte la hota aragazului
la 01.01.2011, 15:45
10 trepte la hota aragazului sau poate gasesti Febreze(cu miros neutral in Kaufland) eu cumpar aici si e super.Folosesc si cand gatesc dar si in camera unde este calculatorul.5 furculite pentru somon
la 01.01.2011, 15:50
mii de multumiri daca mi-ai scos mirosul de peste din casa cu asta sotul meu este la cura si de 3 -4 ori pe saptamana ....PESTE CU MIROS
..deci,febreze?!
la 01.01.2011, 15:55
este cu adevarat extra bun,sper sa gasesti,felicitari si succes sotului cu cura.Respect Mirosul pestelui nu conteaza daca cura da rezultate
la 01.01.2011, 16:06
la 01.01.2011, 18:51
la 01.01.2011, 19:31
Da daaa...de bun augur...arata minunat!
la 01.01.2011, 20:29
Nadina sper ca nu te-am lasat mult sa astepti cu furcile salivand esti servita!!!
la 01.01.2011, 20:29
tanya mersi de furci
la 01.01.2011, 20:30
ruxy
la 01.01.2011, 20:41
iaiiiii ce bine arata ...salivez .....
la 04.01.2011, 00:04
ce bine arata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or