Inghetata cu ciocolata si nuca

Postat de miha in Dulceata / Gem
10 Noi 2011 | 10366 vizualizari

Ia sa vad eu...cine ma refuza cand ofer inghetata de casa :)))

Inapoi la reteta

Comentarii (33)

la 11.11.2011, 06:51
ce forma ingenioasa !!! Chiar ma intrebam cum ai rulat foaia de napolitana, cind am citit pina la capat, m-am prins E foarte de efect, sa o servesti asa.Si cred ca le-a placut piticilor...
la 11.11.2011, 07:23
nici nu pot sa-ti spun ce rau ma doare in gat.dar tot as gusta o feliuta!
la 11.11.2011, 07:37
Cu siguranta eu nu refuz asa ceva...o nebunie
la 11.11.2011, 08:00
nu refuz
la 11.11.2011, 08:12
inghetataaaaa buna buna
la 11.11.2011, 08:44
la 11.11.2011, 10:19
Wow, nu ai tu inghetata cati amatori sunt
la 11.11.2011, 10:38
ca bine zise bunica!!
la 11.11.2011, 10:40
pai cine e fraier sa refuze asa bunaciune???
la 11.11.2011, 10:50
Rocsi, pai ma gandeam ca va este frig. Si soba n-am.
la 11.11.2011, 10:51
Bine atunci, va astept la o inghetata!
la 11.11.2011, 11:03
las ca eu am centrala
la 11.11.2011, 11:10
da ce darnica te-ai facut ,vrei sa ne ingrasam mai mult decat suntem?
la 11.11.2011, 11:21
eu sigur nu te refuz
la 11.11.2011, 15:48
oioi cum arata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or