Inghetata cu ciocolata si nucaPostat de miha in Dulceata / Gem Ia sa vad eu...cine ma refuza cand ofer inghetata de casa :))) Inapoi la reteta |
E foarte de efect, sa o servesti asa.Si cred ca le-a placut piticilor...
,vrei sa ne ingrasam mai mult decat suntem?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|