Inghetata cu lapte si cacao

Postat de miha in Dulciuri
22 Iun 2011 | 6803 vizualizari

Inapoi la reteta

Comentarii (29)

la 22.06.2011, 10:10
Suuuuper buna,imi place
Pupici pentru papusica care a papat inghetata
la 22.06.2011, 10:20
la 22.06.2011, 10:28
doamne cat de scumpi sunt asa murdarei la gura
la 22.06.2011, 10:49
la 22.06.2011, 11:00
buna buna
la 22.06.2011, 11:20
cu asa dovezi chiar te cred
la 22.06.2011, 12:54
delicioasa! ...o ador pe murdarica!... al meu are aproape 9 ani si cand mananca inghetata se murdareste la fel ca la 4 ... ...
la 22.06.2011, 13:07
Anca Licuta Vladimir multumesc!
la 22.06.2011, 15:07
delicioasa rau de tot se si vede
la 22.06.2011, 15:33
Doamne Miha!!! Ce vis de fetita ai...o minune!!!!...iar inghetata...delicioasa se cunoaste ca e facuta cu tot sufletul mami scumpa
la 22.06.2011, 15:52
vai cat sunt de scumpi!!!!!m-au cucerit ochisorii lui danutz...iar amira e atat de dulceee!!!!
la 22.06.2011, 15:56
Multumesc Lia!
la 22.06.2011, 15:57
Multumesc Ruxy! Tot ce fac o fac cu si din dragoste pentru ei.
la 22.06.2011, 15:57
Multumesc Dana!

Al meu e Robert. Danut e al lui Gabi.
la 22.06.2011, 19:31
pai dovezile m-au convins nu ca ar fi fost cazul cand vine vorba de inghetata

COMENTEAZA

Video
Retete la 20 lei
Dulciuri
Scoala de gatit Bucataras
Supe/Ciorbe
Mancaruri cu carne
Paste
Mancaruri de post
Peste
Mancare copii
Salate
Mezel de casa
Aperitive / Garnituri
Conserve
Sosuri
Pizza
Bauturi
Reteta de vedeta
Fructe de mare
Bucatarasi celebri
Vegan / Raw vegan
Mancaruri de legume
Cook and smile
Sandvisuri
Slow Cooker
Retete diabetici
Video
2 Portii = 20 LEI
Retete facute de copii
Multicooking
Carte d'Or